Výstavy Logan PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 20 Květen 2012 18:05

2018

ŠAMPION RUSKÉ FEDERACE

RUSKÝ  ŠAMPION                   ruska_vlajka

23.09.2018 - NV Kaliningrad (RUS), tř. šampionů, V1, CAC, CAC RFK, Best Male, BOB, Elena Serebrjanikova zagorska (Belarus)

12.08.2018 - WDS Amsterdam (NL), tř šampionů, VD, Vija Klucniece (LV)

01.07.2018 - NV Klatovy, tř. vítězů, V1, CAC, CAC CMKU, NV, BOB, Kristina Vaníčková (ČR)

06.05.2018 - MVP Praha, tř. šampionů, V1, CAC, CAC CMKU, CACIB, Miroslav Václavík (ČR)

22.4.2018 - MVP České Budějovice, tř. šampionů, V1, CAC, CACIB, BOB, Kristina Vaníčková (ČR)

ŠAMPION SRBSKA, SRBSKÝ GRANŠAMPION srbsko

25.03.2018 - MVP Vrsac (SRB), tř. šapionů, V1, CAC, CACIB, BOB, Peshev Sasho (Macedonia)

24.03.2018 - MVP Bogatič (SRB), tř. šampionů, V1, CAC, CACIB BOB, Radovan Mazalica (BiH)

14.01.2018 - NV Brno (ČR), třída vítězů, V1, CAC, Lea Jonasová (ČR)

2017

03.11.2017 - NV Swiebodzice (PL), tř. šampionů, V1, CWC, BOB, Best Male, Janusz Opara (PL)

ŠAMPION BOSNA A HERCEGOVINA  vlajka-bosna-hercegovina

ŚAMPION FEDERACE BOSNA a HERCEGOVINA Flag_of_the_Federation_of_Bosnia_and_Herzegovina_1996-2007.svg

28.05.2017 - MVP Vitez (BiH), tř. šampionů, V1, CAC, CACIB, BOB, BOG 1, Mirko Petrešin (BiH)

28.05.2017 - NV Vitez (BiH), tř. šampionů, V1, CAC, BOB, Radovan Mazalica (BiH)

27.05.2017 - NV Novi Travnik (BiH), tř. šampionů, V1, CAC, BOB, BOG 2, Momčilo Milič (MNE)


RUMUNSKÝ ŠAMPION vlajka-rumunsko-s

RUMUNSKÝ GRANDŠAMPION vlajka-rumunsko-s

12.02.2017 - NVP Cluj Napoca (RO), třída šampionů, V1, CAC, Best Male,  BOB, Dr. Zsolt Molnár (RO)

12.02.2017 - MVP Cluj Napoca (RO), třída šampionů, V1, CAC, CACIB, BOB, Ferdinando Asanghi (IT)

11.02.2017 - NV Cluj Napoca (RO), třída šampionů, V1, CAC, Best Male, BOB, Avrahm Marshak (ISR)

11.02.2017 - MVP Cluj Napoca (RO), třída šampionů, V1, CAC, CACIB, BOB, Luis Manuel Catalan (PT)

2016 

RAKOUSKÝ ŠAMPION rakousk

11.12.2016 - IHA Wels (A), třída otevřená, V1, CACA, CACIB, BOB, Hindse Jörgen (DK)

10.12.2016 - IHA Wels (A), třída otevřená, VD, Leila Kärkäs (FIN)

04.09.2016 - KV špiců Mladá Boleslav (ČR), třída vítězů, V1, CAC, Klubový vítěz, Nejúspěšnější pes roku 2015, ing. Leoš Jančík (ČR)

27.08.2016 - EVP Brusel (BE), šampionů, VD, Jos de Cyuper (BE)

15.05.2016 - KV KCHŠ Zbraslav u Brna, tř. vítězů, V1, CAC, Nejlepší pes klubové výstavy,. p. Phyllis Poduschnka Aigner (A)

14.05.2016 - SVŠ Zbraslav u Brna, tř. vítězů, V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB, p. Lenka Frnčová

24.01.2016, NV Lubin (PL), tř. šampionů, V1, Elizbieta Augustyniak (PL)

2015 

06.12.2015 - IHA Wels (A), tř otevřená, V1, CACA, CACIB, BOS, p. Zdenka Jílková (ČR)

05.12.2015 - IHA Wels (A), tř. otevřená, V1, CACA, CACIC, BOB, Dr. Augustin Ionescu (Ro)

01.11.2015 - MVP Praha, tř. šampionů, V1, CAC, CAC CMKU, BOB. MVDr. Radka Kotvaldová

31.10. 2015 - MVP Praha, tř. šampionů, V1, CAC, p. Ing. Hana Petrusová

11.10.2015 - MVP České Budějovice, tř. šampionů, V1, CAC, CAC CMKU, CACIB, BOB, p. Dr. Miroslav Guniš (SK)

27.09.2015 - IHA Tulln (A) - tř. otevřená, VD - Jadranka Mijatovic (HR)

26.09.2015 - IHA Tulln (A) - tř. otevřená, V1, CACA, res CACIB - Branislav Rajic (SLO)

12.09.2015 - KV Liberec, tř. vítězů, V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, BIG 1, Lenka Frnčová (ĆR)

06.09.2015 - KV špiců Mladá Boleslav, tř. vítězů, V1, CAC, Pavlíková Ludmila (ČR)

30.08.2015 - MVP Mladá Boleslav, tři šampionů, V1, CAC, CAC CMKU, CACIB, BOB, Harsányi Péter (HU)

19.07.2015 - NV Lubin (PL), tř. šampionů, V1, CWC, BOB - p. Anna Chrzanovska (PL)

28.06.2015 - MVP Brno, tř. šampionů, V1, CAC, CACIB, BOB - p. Iluza Beradze (ČR)

20.06.2015 - NV Klatovy, tř. vítězů, V1, CAC, Národní vítěz, BOB, pí. enka Frnčová (ČR)

13.06.2015 - WDS Milano (IT), tř. šampionů, V (5/10) - p. Alessandra Giuseppe (IT)

24.05.2015 - MVP Litoměřice, tř. šampionů, V1, CAC, CAC CMKU, CACIB, BOB - p. Nebojsa Savicic (SRB)

17. 05. 2015 - KV KCHŠ Zbraslav, tř. vítězů, V1, CAC, Vítěz klubové výstavy, BOB - pí. Lenka Frnčová (ČR)

16.05.2015 - KV Hradec Králové, tř. vítězů, V1, Vítěz třídy, Krajský Vítěz, BIG 2 - pí. Lenka Frnčová (ČR)

26.05.2015 - MVP Ćeské Budějovice, V1, CAC, CAC CMKU, CACIB, BOB, BIG 2 - p. Kristina Vaníčková, p. Miroslav Václavík oba ČR)

ČESKÝ GRANDŠAMPION R

07.02.2015 - DUO CACIB Brno, V1, CAC, res. CACIB - Olga Dolejšová (ČR)

08.02.2015 - DUO CACIB Brno, V1, CAC, CACIB - Loeš Jančík (ČR)

2014 

02.11.2014 - MVP Metz (FR) -V2, - p. Mannato Franco (FR)

22.10.2014 - Speciální výstava špiců, Brno: V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB. - p. Karel Hořák

2013

CHORVATSKÝ ŠAMPION Chorvatsko

24.11.2013 - MVP Zagreb (HR) - V1, CAC, CACIB, BOB, Zagreb Winner - Anne Indedgaard (NOR)

23.11.2013 - MVP Zagreb (HR) - V1, CAC, CACIB - Angelika Kammerscheid - Lammers (SRN)

SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPION  slovensko

27.10.2013 - DUOCACIB Bratislava SK) - tř. šampionů - V1, CAC, CACIB, BOS - Frnčová Lenka (ČR)

26.10.2013 - DUOCACIB Bratislava (SK) - tř. šampionů - V1, CAC, CACIB, BOB - Malgorzata Wieremiejczyk - Wierchowska (PL)

MAĎARASKÝ ŠAMPION Madarsko

20.10.2013 - MVP Komárom (HU) - tř. šampionů, V1, CAC, CACIB, BOB - Jakkel Tomas (HU)

19.10.2013 - MVP Komárom (HU) - tř. šampionů, V1, CAC, CACIB, BOB, BIG 4 - Dr. Váczi Balogh Zsuzsanna (HU)

INTERŠAMPION 

06.10.2013 - MVP České Budějovice, tř.šampionů - V1, CAC, CACIB, CAC CMKU, BOB - Miroslav Václavík (ČR)

POLSKÝ ŠAMPION Polsko

29.09.2013 - MVP Wroclaw (PL) - tř. šampionů - V1, CWC -Christen Lang (IRL)

28.09.2013 - KSV špiců Mladá Boleslav - tř. šampionů - V2, res. CAC. Špic roku 2012 za interranking Libuše Ubrová, Kristina Vaníčková

31.8.2013 - KV Rybníky (Džbán PHA) - tř. šampionů, V1, Vítěz Třídy, Krajský Vítěz, BIG 3 - Lenka Frnčová (ČR)

ŠAMPION KOSTARIKA Kostarika

01.07.2013 - CAC Kostarika II (show maraton BG) - V1, CAC, Best Male, BOB - Ivan Sandoval (Kolmbie)

ŠAMPION TAIWANU Taiwan

01.07.2013 - CAC Taiwan II (show maraton BG) - V1, CAC, Best Male, BOB - Alex Zee (Taiwan)

30.06.2013 - CAC Kostarika (show maraton BG) - V1, CAC, Best Male, BOB - Wiliam Rodriguez Umana (Kostarika)

30.06.2013 - CAC Taiwan (show maraton BG) - V1, CAC, Best Male, BOB - Igor Semenko (Ukraine)

ŠAMPION KOLUMBIKolumbie

29.06.2013 - CAC Kolumbie II (show maraton BG) - V1, CAC, Best Male, BOB - Milivoje Uroševič (Serbia) 

ŠAMPION CHILE Chile

29.06.2013 - CAC Chile II (show maraton BG) - V1, CAC, Best Male, BOB - Denis Kuzelj (BG)

28.06.2013 - CAC Chile (show maraton BG) - V1, CAC, Best Male, BOB - Miguel Angel Martinez (Argentina)

28.06.2013 - CAC Kolumbie (show maraton BG) - V1, CAC, Best Male, BOB - Dinky Santos (Philippine)

27.06.2013 - CACIB Cruft Qualification (show maraton BG) - V1, CAC, CACIB, BOB, Cruft Qualification - Satoshi Beesho (Japan)

ŠAMPION MALAJSIE Malajsie

27.06.2013 - CAC Malaysia II (show maraton BG) - V1, CAC, Best Male, BOB - Stefan Stafík (BG)

26.06.2013 - CAC Malaysia (show maraton BG) - V1, CAC, Best Male, BOB - Leyda Lucia Perez (Kolumbie)

ŠAMPION SRÍ LANKY Sr_Lanka

26.06.2013 - CAC Srí Lanka II (show maraton BG) - V1, CAC, Best Male, BOB - Radoslav Stoynov (BG)

25.06.2013 - CAC Srí Lanka (show maraton BG) - V1, CAC, Best Male, BOB - Larry Yuen (Malaysia)

26.05.2013 - NV Swiebodzice (PL) - V1 - Ryszard Waclawik (PL) 

25.05.2013 - NV V.skupiny Swiebodzice (PL) - V1, CWC, BOS - Zdenka Jílková 

27.04.2013 - KV Mladá Boleslav - VD Marie Marušková

06.04.2013 - MVP Wieselburg (A) - VD  - Korosec Maja (SLO)

03.03.2013 - MVP Zielona Góra (PL) - V1, CWC, CACIB, BOB

23.02.2013 -MVP Nitra (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB - Dušan Barlík

24.02.2013 - MVP Nitra (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB - Otakar Vondrouš

ČESKÝ ŠAMPION  R

2.2.2013 - MVP Brno - V1, CAC - Machetanz Peter (SRN)

3.2.2013 - MVP Brno - V1, CAC, CACIB, BOB - Kristýna Vaníčková

SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY slovensko
26.01.2013 - MVP Trenčín (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB - Petr Řehánek

BULHARSKÝ ŠAMPION

BULHARSKÝ GRAND ŠAMPION bulgaria

BALKÁNSKÝ ŠAMPION 

20.01.2013 - DUO CACIB Sofia (Bulgaria) - V1, CAC, CACIB, BOB - Denis Kuzeij (Bulgaria)

19.01.2013 - DUO CACIB Sofia (Bulgaria) - V1, CAC, CACIB, BOB Dragan Janic (Serbia)

06. 01. 2013 - NVP Brno - V1, CAC, CAC CMKU, Národní Vítěz, BOB - Zdenka Jílková

 

2012

 

02.12.2012 - MVP Nitra (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB Primož Peer 

01.12.2012 - MVP Nitra (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB Zdenka Jílková 

04.11.2012 - DOUBLE CACIB Praha - V3 Ludmila Pavlíková 

03.11.2012 - DOUBLE CACIB Praha - V1, CAC, CAC CMKU, CACIB Marie Marušková 

27.10.2012 - KVŠ Nedanovce (SK) - V1, CAC, Klubový Vítěz, BOB, BIS 2 p. Dušan Barlík

21.10.2012 - CACIB Komárom (Maďarsko) - V1, CAC, CACIB, BOB, Hungarian Derby Winner

20.10.2012 - CACIB Komárom (Maďarsko) - V1, CAC

7.10.2012 - KV Praha V1, Vítěz Třídy, Krajský Vítěz ing. Leoš Jančík

6.10.2012 - KV Litoměřice V1, Vítěz Třídy, Krajský Vítěz Libuše Ubrová

23.9.2012 - CAC San Marino 2xV1, 2xCAC, 2xBOB 

ŠAMPION SAN MARINA San_Marino

23.9.2012 - CAC Georgia(Gruzie) 2xV1, 2xCAC, 2xBOB 

ŠAMPION GRUZIE  Gruzie

15.9.2012 - KV Liberec V1, Vítěz třídy, Krajský Vítěz 

1.9.2012 KV Rybníky V1, Vítěz Třídy, Krajský Vítěz, Best of Group 1. místo 

19.8.2012 MVP Bratislava V1, CAC, CACIB, BOB 

11.8.2012 Kladno V1, Vítěz Třídy, Krajský Vítěz 

29.7.2012 CAC Walbrzych (PL) V1, CAC, BOB 

22.7.2012 CAC Philippine 2x V1, 2x CAC, 2x BOB

ŠAMPION FILIPÍN   Filipny

21.7.2012 CAC Ukraine 2xV1, 2x CAC, 2x BOB  

ŠAMPION UKRAJINY   Ukrajina

20.7.2012 CAC Turkey 2xV1, 2xCAC, 2x BOB Omarov Z., Stefan Popov

ŠAMPION TURECKA   Turecko

15.7.2012 NV Mladá Boleslav V1, CAJC Ubrová Libuše 

JUNIORŠAMPION ČR   R

1.7 2012 NV Klatovy V1, CAJC, BOJ Havelka Tibor 

13.5.2012 NVP Jelenia Gora (PL) V1, Junior Best of Breed, Best Junior, BOB, BIS Junior 2, BOG 4 Grrzegorz Weron 

JUNIORŠAMPION POLSKA  Polsko

12.5.2012 KVP Swiebodzice (PL) V1, Junior Best of Breed, Best Junior, BOB, BIS Junior 3 Christian Kast

8.5.2012 OV Staňkov V1, Vítěz Třídy mladých Hořák Karel

6.5.2012 MVP Praha V2, Petr Řehánek

1.05.2012 Zadar (Chorvatsko) Best Junior, Junior Best of Breed John Walsh (IRL)
30.04.2012 Bar (Azerbaijan) 2xV1, 2xJ.CAC, 2xBOJ, 2xBOB Erodotos Neofytou, Živojin Stevanovic

JUNIORŠAMPION AZERBAIJAN,  zerbjdn 

JUNIORŠAMPION BALKAN, JUNIORŠAMPION STŘEDOMOŘÍ
30.04.2012 Bar (Cyprus) 2xV1, 2xJ.CAC, 2xBOJ, 2xBOB Ratibor Cekič, Mudreša Vasko

JUNIORŠAMPION CYPRUS  Kypr
29.04.2012 Bar (CAC Macedonia) 2xV1, 2xJ.CAC, 2xBOJ, 2xBOB Savičič Nebojša, Gabriel Stibel

JUNIORŠAMPION MACEDONIA  Makedonie
29.04.2012 Bar (CAC Moldavia) 2xV1, 2xJ.CAC, 2xBOJ, 2xBOB Brajovič Bojislav, Mile B. Aleksoski

JUNIORŠAMPION MOLDAVIA  Moldavsko
28.04.2012 Bar (Montenegro) 2xV1, 2xJ.CAC, 2xBOJ, 2xBOB Alibič Koučelo, Čelebič Pero

JUNIORŠAMPION MONTENEGRO   ern_Hora
21.04.2012 Dresden (D) V2, res. CAC, res VDH Gabriele Gamalski
14.04.2012 Ostrava V2 Dolejšová Olga
25.02.2012 České Budějovice V1, CAJC, BOJ Zdenka Jílková
5.02.2012 Brno V3 Piskay Vladimír
4.02.2012 Brno V3 Mery Chantal
28.01.2012 Glogów (PL) V1, CAJC, BOJ, BOB Malgorzata Supronowicz
8.01.2012 Hanácká V2 Kristina Vaníčková

2011 

20.11.2011 Nitra VN 1 Vladimír Piskay
19.11.2011 Nitra VN 1 Dr. Uroševič Milivoje
6.11.2011 Praha VN 1 Mgr. Ovesná Božena
9.10.2011 České Budějovice VN 1 Otakar Vondrouš
24.09.2011 Mladá Boleslav VN 2 Otakar Vondrouš
18.09.2011 Brno VN 1 Věra Veverková
28.08.2011 Mladá Boleslav VN 1 Pavlíková Ludmila
21.08.2011 Bratislava VN 1 Erwin Deutscher
20.08.2011 Bratislava VN 1 Marie Marušková

.

 

 

Aktualizováno Pondělí, 24 Září 2018 17:26