SV KCHŠ Senec, fotenky :-)
Úterý, 17 Září 2019 16:03

Speciální výstava Klubu chovatelů špiců SR, Senec (SR)
Coomla z Jedlového lesa, tř. mladých, V1, CAJC, Epeiros Junior Winner, BOB!!! Andrea Jurcan (SRB)
Ráno raníčko panna (ano, jako já a nechte si to.... :-D ) vstala (fuj a to jako že hódně ráno, ale koukala jsem, že nejsem jedinej blbec ve dvě v neděli na silnici :-D ) a Cumlíka hned naložila a juchajdá na klubovečku ke slovenským bratřím. Je to již pátá země, kde jsme se byli letos vokázat.
Cesta normálka, nic neupadlo, dokonce mám pocit, že oktávečka je celkem nudná na patálie tohoto typu. S džípkem to byl jinej adrenalín :-D. To jste nevěděli jestli nepřijedete jako ta jeptiška v četníkovi :-D :-D.
Takže až na to, že jsem ve víru vystavování zavěsila na záchodě na háček na dveřích svůj šestikilový svazek klíčů, mimo jiné vod auta a nechala ho tam, se nic zvláštního nepřihodilo. Po hodině mi začalo bejt divný, že su tak trochu lehčí, což u mě není samo sebou. Polilo mě horko při představě, že půjdu ze Slovenska dvojkou :-D.
Výstavní kancelář....prosím, nepřines někdo klíče?.....áno, popíště ich..... blablabla....jupíí, moje klíče....pani, ste taká bledá, dajte si sklenku sektu....lup tam s tim :-D....fuj, bublinky u mě neproběhly dvacet let. Barva se mi vrátila.
Další sklenky následovaly, když nám všem špicařům děkovali za účast zástupci slovenského klubu. Kdybych podlehla pokušení, tak su nacamraná jak hejno vran :-D. Tak u mě by to bylo v momentě :-D. Ale já su tvrdá, kdepak lundat......
Proběhl taky návrh na povahové testy na příští klubovce. Tak chvála Bohu, že se o to začal někdo zajímat, o největší nešvar v chovu a přehlížený, přehlížený.....Za mě super nápad, já budu první, kdo tam půjde. Tak samo, že to nebude stejný jako třeba u kavkazanů, a přizpůsobí se to nárokům na plemeno, ale tohle určitě chybí.
Skvělá výstava, v překrásném prostředí Seneckých jezer pořádaná jednou za 2 roky.
A Cucánek?? Von je boží :-D, poznámka v posudku o jeho temperamentu nesměla chybět :-D

Nové obrázky u papouška Kuby, veverek sibiřské i obecné, Barunky,  a pro potěchu oka :-)

357B8048 karty posud

Original_foto-2 357B4846

357B4667 357B5865

Original_foto-4 Original_foto-6

 

Tvorba stranek pro chovatele