PF 2020
Neděle, 22 Prosinec 2019 08:10

......a tak, jako každý rok tento končí a startuje nový. A jako vždycky před koncem roku, tak i letos si maličko zabilancuju. Jaký byl rok 2019 tady u nás, v jedlovém lese (bez jedlí :-D )? Byl o nadechnutí se, o poznání, že spolehnout se musí člověk především sám na sebe, o tom, že většina má ramena jen za počítačem, že zdraví je opravdu, ale opravdu v životě to hlavní.
V tomto roce jsem zase začala drobátko cestovat, měla i špetku štěstí, na druhou stranu, jak už to tak bývá, jedna šťastná chvíle je v životě vykoupená kupou klacků, který musíte překonat. Odešli nám tři chlupatí kamarádi, naše bábi byla dvakrát v nemocnici a aby ten závěr byl opravdu jaksepatří, tak dědek měl v pondělí nehodu. Hypoglykemické koma..........naštěstí vše dopadlo dobře, v nemocnici mu cukr srovnali, přivedli k vědomí. Už je doma, tak snad vánoce po mnoha letech (předloni i vloni akutní pankreatitida) budeme u stolu všichni.
V roce letošním mě neskutečně mile překvapila i "smršť" s mojí znovu po letech probuzenou kreativitou :-D. Stromečky, věnečky (né můj, ten už je půlstoletí v čudu :-D :-D ).......byli jste lidi neuvěřitelný a jsem moc ráda, že máte zájem o něco, co vyrobí jedna ženská na koleni v dnešní záplavě takovýho množství všeho zboží, to zahřeje u srdíčka. Tímto se omlouvám té hrstce, co jsem "neukojila" :-), nicméně - nikdo se neurazil a už mám lísteček, který se plní vašimi požadavky na rok příští .
Lidičky, užijte si svátky v klidu, s rodinami, rozsviťte si stromečky (nejlépe moje :-) ) a rozjímejte. My všichni z lesa smíšeného (bez jedlí :-D ) vám přejeme v novém roce hlavně zdraví - není to klišé, to mi věřte, to je to nejdůležitější, co druhému přát.

z-jedloveho-lesa
 

Tvorba stranek pro chovatele